2 nové rtěnky od Sleeku a testování Affectu při focení

Rtěnky VIP Lip od Sleeku miluju, mají krásné odstíny a vydrží hezky dlouho, proto jsem neváhala a zkusila dva jejich nové odstíny. Před rokem jsem s nimi dělala video a teď máme pro změnu fotky.
Potřebovala jsem vyzkoušet Affect v praxi, přece jen si nemůžu dovolit zkoušet kosmetiku na placených zakázkách a zjistit, že to háže šílený odlesky, dělá fleky apod.

Výsledek posuďte sami...já osobně jsem spoojená a co jsem použila ? To se dozvíte níže...

 

Na odlíčený obličej jsem nanesla můj oblíbený krém od La Chevre - Výživný denní krém s koenzymem Q10 a vit. E

Po chvilce, kdy se krém vsákl dokonale do pleti nanesla štětcem Silk Finish / BestMakeup matující make-up od Affectu.

  

Kruhy pod očima a výraznější pupínky jsem zakryla kamufláží a celé zapudrovala rozjasňujícím pudrem. Přiznám se, že jsem měla docela strach, co to udělá při focení, ale bylo to v pohodě.

   

Na lícní kosti a nad záhyb očí jsem nanesla matný bronzer v odstínu G2. Na hranu lícních kostí a do vnitřního koutku oka jsem dala malým štětečkem rozjasňovač.

 

Obočí jsem dokreslila pomocí zkoseného štětce a stínem na obočí v odstínu S-0007.  Řasy jsem zvýraznila řasenkou s gumovým kartáčkem.

 

 

A konečně rty, na které jsem nanesla rtěnku Walk of Flame od Sleeku. Má krémovou konzistenci a krásně se nanáší. Pokud chcete matnější, tak zkuste Censored, s tou jsem měla problém ji odlíčit ;-)