O mně

Ahoj, jmenuji se Lucie Nováková , dříve Langerová, a pracuji přes 10 let jako vizážistka.

Spolupracovala jsem s lifestylovými časopisy jako je Žena a život, Rytmus Života, Svět Ženy a s TV magazíny - Blesk magazín, TV Revue a TV Plus.

Líčila jsem celebrity jako např. Soňa Pavelková, Petr Bende, Ben Cristovao, Šárka Vaňková, Jolana Voldánová, Andrea Elsnerová, Iva Janžurová, Petr Vondráček, Alžbeta Stanková, Iveta Bartošová, Petra Tenorová, Kateřina Lojdová, Agáta Hanychová, Veronika Žilková, Kateřina Kristelová, Hana Mašlíková, Markéta Hrubešová, Martina Gavriely, Eva Decastelo, Petr Vágner, Bára Niničová, Olga Lounová, Kateřina Janečková, Lucie Váchová, Pavla Vitázková…..

 

Tento obchůdek vznikl úplnou náhodou, nebyla jsem spokojená s kosmetikou na českém trhu, tak jsem hledala v zahraničí a zkoušela a zkoušela, až jsem našla kosmetiku, která vyhovovala mým požadavkům a postupně si ji odě mě kupovaly i kolegyně, tak jsem si pro zjednoduššení otevřela tento obchůdek, aby kosmetika, kterou používám, byla dostupná i pro Vás. 

Snažím se e-shop stále rošiřovat o další zajímavé značky, které sama nejdříve testuji a pak Vám je vždy představím tady a na Facebooku.

Více o mně najdete na stránkách www.lucielangerova.com .

Rozhovor s časopisem UPGRADE Make-up Czech

 

Z focení s Ivou Janžurovou pro Týdeník Televize,  fotil Petr Dlouhý, www.petrdlouhy.com 

                   

 

Napsali o mně....