Tužky na oči, jejich srovnání a tip na použití

V nabídce jsou zatím 3 druhy tužek na oči – Kohl pencil, Twist Up ( Sleek MakeUP) a Velvet Waterproof Eyeliner (Daniel Sandler). Do budoucna bych ráda nabídku rošířila i o Eau La La od Sleeku.

 

Kohl pencil je klasická tužka „ve dřevě“ a proti ostatním je trošku tvrdší pigmentace není špatná, ale musí se jakoby rozepsat, má na sobě povrch, který musíte dát dolů a pak kreslí. Ale to stačí párkrát přejet přes ruku a je to pryč. Její výhodou je, že se neobtiskává, nebo alespoň mně se to nestalo. A co téhle tužce musím vytknout je, že barevné odstíny nic moc, např Sugar Plum téměř nekreslí, hnědá už je o něco lepší a černá už je v pořádku.

 

Twist Up je krésně měkká, pigmentovaná a lehce se rozmazává. Proto bych jí použila spíš na kouřové líčení, případně ještě zafixovala stínem, aby se tolik nerozmazávala.

Jinak se vám lehce obtiskne na horní víčko.

 

A to nejlepší nakonec, jak se říká... Velvet Waterproof Eyeliner je měkká, mnohem měkčí než Twist Up, stejně pigmentovaná, krásně se dá rozmazat, pokud chcete kouřové líčení, ale musíte si pospíšit, protože po chvilce zaschne a drží. Takže s ní vytvoříte jak kouřové líčení, tak i pěknou linku, která vydrží celý den. A jako bonus je, že neobsahuje chemické konzervační látky, ale jako konzervant je použitý vitamín E.

 

Takže ve výsledku:

  • pokud používáte tužku jako dopněk ke stínům, klidně bych zvolila Twist Up od Sleeku

  • pokud chcete samotnou linku, určitě bych si vybrala Velvet Waterproof Eyeliner od Daniela Sandlera

  • a Kohl pencil bych zvolila pokud Vám nevadí trošku tvrdší tužka, její výhodou také je, že si ji ořežete a máte krásnou špičku

 

 

Tip:

Jestli chcete nakreslit linky vysunovací tužkou a snažíte se o tenký „ocásek“ ve vnějším koutku oka, kterou to jdemimochodem opravdu hodně špatně, tak není nic lehčího, než vzít štěteček na linky, nabrat trošku té konturky a nakreslit ji.  

 

 

Poznámka : Dorazila tužka Eau La La a nemůžu se zdržet komentáře, že je úžasná. Je to to samé co tužka od Daniela Sandlera, akorát ve dřevě. Krémová, voděodolná, výborná pigmentace, vydrží dokud se neodlíčíte, jen se špatně rozmazává na kouřové líčení. Přijde mi, že zaschne ihned po nanesení :-/

 

  • Zobrazit:
Řadit dle:
Filtrovat podle výrobců

Sleek MakeUP - Kohl pencil - tužka na oči

Dlouhotrvající a odolná tužka na oči.

94,00 Kč Cena:

Sleek MakeUP - Twist Up - automatická tužka na oči

Automatická tužka na oči, která je snadno ovladatelná, dlouhotrvající s jemnou texturou.

102,00 Kč Cena:

Sleek MakeUP - Eau La La konturovací tužka na oči a rty

Noir
Akce

Jemná, krémová, voděodolná tužka na oči a rty.

99,00 Kč Cena: