COVERDERM

Coverderm je make-up pro všechny, kteří potřebují maskovat části obličeje či těla tak, aby vypadaly naprosto přirozeně. Tato kosmetika byla vyvinuta po dlouhodobém laboratorním výzkumu. Může pomoci změnit život těch, kteří měli s estetikou svého vzhledu potíže. Je však i pro ty, kteří chtějí mít během dne pokoj od neustálého kontrolování svého vzhledu! Hlavní předností Coverdermu je jeho složení, které je koncipováno tak, aby i při dlouhodobém používání nedráždilo i tu nejcitlivější pokožku.

 

Po nezávislých studiích prováděných po mnoho měsíců byly výrobkové řady Coverderm uznány jako produkty hypoalergenní, t.j. s naprosto minimální reakcí pokožky na jejich používání a jsou hojně doporučovány hlavně dermatology po celém světě. Neucpávají totiž vůbec póry v pleti! Značka Coverderm byla vyvinuta v laboratořích NOUVEAU v USA. V Evropě je vyráběna licenčně firmou Farmeco, v Itálii.
Výrobky Coverderm poskytují ochranu proti UVA a UVB zářením. To je velmi důležitá výhoda, protože právě UVA záření je odpovědné za stárnutí pokožky a vznik a rozvoj rakoviny kůže. Přípravky mají stupně ochrany SPF 15 až SPF 20. Je také nutno říci, že tuto dokonalou ochranu (vhodnou pro většinu poškození slunečním zářením) poskytují Vaší pokožce pouze přírodní filtry. Chemické filtry narušují její povrch, aby se v ní mohly uchytit, což umožňuje vniknutí většího množství nebezpečných látek přímo do pokožky a vyvolává to různé stresové reakce, včetně značné přecitlivělosti pokožky na jakékoliv látky.